Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU Gaming Monitor - QLED, 144Hz
Brend: SAMSUNG
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 2kom
Šifra proizvoda: BI-A1018649
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
Prikazi s podacima o proizvodu
Proizvođač - Samsung
Naziv modela - S43CG700NU monitor za igre
Razred energetske učinkovitosti od A do G - G
vidljiva dijagonala ekrana (cm) - 108 cm
(43 inča)
Potrošnja energije u načinu rada - 30 W
Potrošnja energije u stanju pripravnosti (pripravnosti) - 0,5 W
Rezolucija zaslona - 3840 x 2160 (4K UHD)
svojstva monitora
Pozadinsko osvjetljenje - LED
HDR (Visoki dinamički raspon) - Da
HDR varijanta - HDR600
Tehnologija Quantum Dot - Da
Zabava - da
Igranje - da
Doma - da
Vrsta ploče - VA
Omjer slike - 16:9
4K UHD - Da
Kontrast - statičan
Omjer kontrasta - 4250 : 1
Svjetlina - 400 cd/m²
Vrijeme odziva - 1ms
Brzina osvježavanja - 144Hz
Tehnologija igranja - AMD FreeSync Premium Pro
Boje - 1,07 milijardi
Kut gledanja - 178° vodoravno / 178° okomito
Filter plave svjetlosti - Da
Tehnologija bez treperenja - Da
Okomita frekvencija - 48 - 144 Hz
Kut nagiba - -2° do +20°
HDCP - Da
Govornik - Da
Bluetooth - 5.2
WiFi - Da
USB hub - 3.0
USB upstream - 1x
USB nizvodno - 2x
Kensington brava - Da
Mrežni priključak - unutarnji
Boja - Crna/Bijela
Zidni - Da
VESA standard - 200 x 200 mm
Ostalo - Smart TV
Dimenzije širina - 960,8 mm
Dimenzije visina - 635 mm
Dimenzije dubina - 254,1 mm