Samsung 27” LS27FG502EUXEN, QHD IPS, 180Hz, HAS Cijena
ASUS XG27AQDNG 26,5”, QD-OLED, 2xHMI, DP, 360Hz
Samsung 27” LS27FG504SUXEN, QHD OLED, 180Hz,
Samsung 27” LS27FG502EUXEN, QHD IPS, 180Hz, HAS
Brend: SAMSUNG IT
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 12kom
Šifra proizvoda: BI-DR sam-ls27fg502euxen
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
ModelLS27FG502EUXEN
Kratki opis27 QHD Odyssey Gaming Monitor G5 G50F
Dobavljačeva oznakaLS27FG502EUXEN
Zaslon27
Fast IPS
16:9
RezolucijaQHD (2,560 x 1,440) @180 Hz
Kontrast1000 : 1 (uob.)
Svjetlina300 cd/㎡
Vrijeme odaziva1 ms (GTG)
Kut gledanja178/178
Video ulazHDMI x1
Display Port x1
Audio izlaziSlušalice
ZvučniciNe
BojaCrna
ErgonomijaHAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm)
Nagib -5˚(±2˚) ~ 20˚(±2˚)
Okretanje -15˚(±2˚) ~ 15˚(±2˚)
Zakretanje -2˚(±2˚) ~ 92˚(±2˚)
Ugradnja na zid 100.0 x 100.0
Potrošnja21.0 W - 31 kWh/godišnje
NapajanjeAC 100 - 240 V (50/60 Hz) - Vanjski adapter
Dimenzije i masa614.0 x 517.8 x 250.2 mm 4.1 kg
Pakiranje488 x 114 x 655 mm 5.8 kg