Philips Evnia 25M2N3200U Gaming Monitor 25 inch FHD, 300 Hz, 1 ms GtG, G-Sync comp., HDR400 Cijena
Philips 32B2U3601 Office Monitor 32 inch Quad HD, height adjustable, speakers, black
BenQ EX251 Gaming Monitor 62.23cm (24.5 inches) white Full HD, 16:9, 4ms, 350cd/m²
Philips Evnia 25M2N3200U Gaming Monitor 25 inch FHD, 300 Hz, 1 ms GtG, G-Sync comp., HDR400
Brend: PHILIPS
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 1kom
Šifra proizvoda: BI-A1102547
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
62.2 cm (24.5 inch) | LED monitor with IPS panel / Contrast 1000:1 / Brightness 450 cd/m² / Response time 1 ms / Resolution Full HD 1920 x 1080 / HDMI, DisplayPort
Product data sheet Displays
Manufacturer Philips
Model name 25M2N3200U
Energy efficiency class from A to G D
visible screen diagonal (cm) 62.2 cm
(24.5 inches)
Power consumption in on-state 21.5 W
Power consumption in standby mode 0.3 W
Screen resolution 1920 x 1080 (Full HD)
Monitor features
Backlight LED
HDR (High Dynamic Range) Yes
HDR variant HDR400
Gaming Yes
Panel type IPS
Image format 16:9
Full HD (1080p) Yes
Image area (width) 543,158 mm
Image area (height) 302,616 mm
contrast ratio 1000 : 1
brightness 450 cd/m²
reaction time 1 ms
refresh rate 300 Hz
Gaming technology NVIDIA G-Sync
G-Sync compatible Yes
Pixel pitch 0.28 mm
Colors 16.7 million
Viewing angle 178° horizontal / 178° vertical
Height adjustment 130 mm
Pivot function Yes
Swivel Yes
Swivel angle 90° left/right
angle of inclination -5° to +20°
HDCP Yes
Kensington Castle Yes
Network connection internal
Color Black
wall mounting Yes
VESA standard 100 x 100 mm
Dimensions Width 557 mm
Dimensions Height 508 mm
Dimensions Depth 239 mm