LG 27BA450-B Business Monitor 27" (68.6 cm) Full HD IPS, DisplayPort, HDMI, VGA
Brend: LG
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 4kom
Šifra proizvoda: BI-A1068445
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
68.6 cm (27 inches) | LED monitor with IPS panel / Contrast 1,300:1 | Brightness 250 cd/m² / Resolution 1,920x1,080 | 100 Hz | Response time 5ms / Speakers | HDMI, DP, VGA
Product data sheet displays
Manufacturer LG
model name 27BA450-B
energy efficiency class from A to G D
visible screen diagonal (cm) 68.6 cm
( 27 inches )
power consumption in standby mode 0.5 W
power consumption in the off state 0.3 W
screen resolution 1920 x 1080 (Full HD)
monitor properties
backlight LED
Business Yes
panel type IPS
image format 16:9
Full HD (1080p) Yes
display surface frosted
contrast static
contrast ratio 1300 : 1
brightness 250 cd/m²
reaction time 5 ms
refresh rate 100 Hz
pixel pitch 0.3114 mm
Colors 16.7 million
viewing angle 178° horizontal / 178° vertical
blue light filter Yes
flicker-free technology Yes
height adjustment Yes
height adjustment 150 mm
pivot function Yes
swiveling Yes
swivel angle 45° left/right
angle of inclination -5° to +21°
speakers Yes
Total audio performance 2 x 2 watts
Kensington Palace Yes
power connection internally
Color Black
wall mounting Yes
VESA standard 100 x 100 mm
Dimensions Width 610.8 mm
Dimensions Height 536.6 mm
Dimensions Depth 239.9 mm