LG 27BA400-B Business Monitor 27" (68.6 cm) Full HD IPS, DisplayPort, HDMI Cijena
Acer Nitro
ASUS TUF VG279Q3R Gaming Monitor - 27" (68.6cm) Full HD IPS, 180Hz, HDMI, DisplayPort, 1ms (GTG), FreeSync, 100% sRGB
LG 27BA400-B Business Monitor 27" (68.6 cm) Full HD IPS, DisplayPort, HDMI
Brend: LG
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 2kom
Šifra proizvoda: BI-A1068432
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
68.6 cm (27 inches) | LED monitor with IPS panel / 1,000:1 contrast ratio | 250 cd/m² brightness / 1,920 x 1,080 resolution | 100 Hz | 5 ms response time / speakers | HDMI, DP
Product data sheet displays
Manufacturer LG
Model name 27BA400-B
Energy efficiency class from A to G E
visible screen diagonal (cm) 68.6 cm
(27 inches)
Screen resolution 1920 x 1080 (Full HD)
Monitor properties
Backlight LED
Business Yes
Panel type IPS
Image format 16:9
Full HD (1080p) Yes
Display surface frosted
contrast static
Contrast ratio 1000 : 1
brightness 250 cd/m²
Reaction time 5 ms
Refresh rate 100 Hz
Pixel pitch 0.3114 mm
Colors 16.7 million
Viewing angle 178° horizontal / 178° vertical
Flicker-free technology Yes
Speaker Yes
Total audio performance 2 x 2 watts
Kensington Palace Yes
Mains connection external
Color Black
Wall mounting Yes
VESA standard 75 x 75 mm
Dimensions Width 612 mm
Dimensions Height 454.9 mm
Dimensions Depth 190 mm