LG 24BA560-B - LED monitor - Full HD (1080p) - 24”
Brend: LG
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 20kom
Šifra proizvoda: BI-AS 239311
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
Screen
Screen diagonal: 60.5 cm (23.8“)
Display resolution: 1920 x 1080 pixels
HD type: Full HD
Native aspect ratio: 16:9
Screen technology: LED
Panel type: IPS
Touchscreen: No
Brightness (typical): 250 cd/m²
Response time: 5 ms
Glare-free screen: Yes
Screen shape: Flat
Contrast ratio: 1300:1
Maximum refresh rate: 100 Hz
Horizontal viewing angle: 178°
Vertical viewing angle: 178°
Number of display colors: 16.7 million colors
Pixel pitch: 0.2745 x 0.2745 mm
Color space standard: sRGB
Color scale: 95%
Services
Flicker-free technology: Yes
multimedia
Number of speakers: 2
RMS power: 4 W
Built-in speakers: Yes
Integrated camera: No
design
Market positioning: Office
Product color: Black
Foot color: Black
Connections and interfaces
Integrated USB hub: Yes
Number of upstream USB Type-B ports: 1
Number of downstream USB-A ports: 2
Number of downstream USB-C ports: 2
Number of VGA (D-Sub) ports: 1
HDMI: Yes
HDMI version: 1.4
Number of DisplayPort connectors: 1
DisplayPort version: 1.2
Headphone output: Yes
ergonomics
VESA mount: Yes
Panel mounting interface: 100 x 100 mm
Height adjustment: Yes
Adjustable height (max.): 15 cm
Pivot: Yes
Pivot angle: -45° - 45°
Tilt adjustment: Yes
Tilt angle range: -5 - 21°
energy
Energy efficiency class (SDR): D
Energy consumption (SDR) per 1,000 hours: 13 kWh
Power consumption (standby): 0.5 W
Power consumption (off): 0.3 W
AC input voltage: 100 - 240 V
AC input frequency: 50/60 Hz
Energy efficiency scale: A to G
Weight and dimensions
Device width (including stand): 538.6 mm
Device depth (including stand): 239.9 mm
Device height (including stand): 508.9 mm
Weight (including stand): 4.45 kg
Width (without stand): 538.6 mm
Depth (without stand): 50.8 mm
Height (without stand): 319.8 mm