LG LED-Display 27BA65QB-B - 68.4 cm (27”) - 2560 x 1440 WQHD Cijena
61cm/24“ (1920x1200) Lenovo ThinkVision T24d-30 16:10 FHD IPS 4ms 100Hz HDMI VGA DP Speaker Pivot Black
61cm/24“ (1920x1080) iiyama ProLite XUB2493HSU-B7 16:9 FHD IPS 1ms 100Hz HDMI DP Speaker Pivot Black
LG LED-Display 27BA65QB-B - 68.4 cm (27”) - 2560 x 1440 WQHD
Brend: LG
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 20kom
Šifra proizvoda: BI-AS 262525
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
Connectivity options are abundant with HDMI, DisplayPort, and USB-C interfaces, ensuring compatibility with a range of devices. The built-in USB 3.0 hub and docking station provide convenience for connecting peripherals and delivering power up to 65 W. Energy efficiency is also a focus, with ENERGY STAR certification and EPEAT compliance, along with low power consumption rates. The 3-side virtually borderless design provides a sleek look, enhancing any setup.
Screen
Screen diagonal: 68.6 cm (27“)
Display resolution: 2560 x 1440 pixels
HD type: Wide Quad HD
Native aspect ratio: 16:9
Screen technology: LED
Panel type: IPS
LED backlighting: Yes
Backlight type: Edge-lit
Touchscreen: No
Brightness (peak): 350 cd/m²
Brightness (typical): 350 cd/m²
Response time: 5 ms
Method for measuring reaction time: GTG (Gray to Gray)
Glare-free screen: Yes
Screen shape: Flat
Contrast ratio: 1000:1
Maximum refresh rate: 100 Hz
Horizontal viewing angle: 178°
Vertical viewing angle: 178°
Number of display colors: 16.7 million colors
Pixel pitch: 0.2331 x 0.2331 mm
Pixel density: 109 ppi
Screen diagonal (cm): 68.466 cm
High Dynamic Range Video (HDR) support: Yes
High Dynamic Range (HDR) technology: HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Color depth: 8 bits
Color space standard: sRGB
sRGB coverage (classic): 99%
Services
NVIDIA G-SYNC: No
AMD FreeSync: No
Flicker-free technology: Yes
multimedia
Number of speakers: 2
RMS power: 10 W
Built-in speakers: Yes
Integrated camera: No
design
Market positioning: Business
Product color: Black
Frameless design: Yes
Connections and interfaces
Integrated USB hub: Yes
USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Number of upstream USB Type-B ports: 1
Number of downstream USB-A ports: 4
Number of downstream USB-C ports: 1
USB Power Delivery: Yes
USB power supply up to: 65 W
HDMI: Yes
HDMI version: 2.2
Number of DisplayPort connectors: 1
Number of DisplayPort outputs: 1
DisplayPort version: 1.4
Headphone output: Yes
Built-in KVM switching: Yes
HDCP: Yes
network
Wi-Fi: No
Bluetooth: No
Ethernet/LAN: Yes
ergonomics
VESA mount: Yes
Panel mounting interface: 100 x 100 mm
Wall mounting: Yes
Height adjustment: Yes
Adjustable height (max.): 15 cm
Swivelable: Yes
Swivel angle range: -45° - 45°
Tilt adjustment: Yes
Tilt angle range: -5 - 21°
On-Screen Display (OSD): Yes
Number of OSD languages: 17
energy
Energy efficiency class (SDR): E
Energy efficiency class (HDR): G
Energy consumption (SDR) per 1,000 hours: 18 kWh
Energy consumption (HDR) per 1,000 hours: 31 kWh
Power consumption (standby): 0.5 W
Power consumption (off): 0.3 W
AC input voltage: 100 - 240 V
AC input frequency: 50/60 Hz
Power supply type: Internal
Energy efficiency scale: A to G
European Product Register for Energy Labelling (EPREL) code: 2109298
Weight and dimensions
Device width (including stand): 613.5 mm
Device depth (including stand): 250 mm
Device height (including stand): 569.7 mm
Weight (including stand): 8.1 kg
Width (without stand): 613.5 mm
Depth (without stand): 63 mm
Height (without stand): 569.7 mm
Weight (without stand): 5.3 kg
Packaging data
Packaging width: 722 mm
Packaging depth: 198 mm
Packaging height: 547 mm