ASUS Business VA27UCPS 27 inch - Office Monitor 68.6cm (27"), 4K UHD, IPS, 60Hz, HDMI, DP, USB Cijena
Acer KA2 (KA242YP6bip) 23.8" Full HD Monitor 60.5 cm (23.8 inches), IPS, 144Hz, 4ms (GTG), 99% sRGB, 1x VGA, 1x HDMI, 1x DP, Audio Out
ACER ED270US3bmiipx 27inch VA QHD
ASUS Business VA27UCPS 27 inch - Office Monitor 68.6cm (27"), 4K UHD, IPS, 60Hz, HDMI, DP, USB
Brend: ASUS
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 9kom
Šifra proizvoda: BI-A1113783
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
68.6 cm (27") | IPS panel / Adaptive Sync | 60 Hz refresh rate / 1000:1 contrast ratio | 2 x 2W speakers / 4K UHD resolution 3840 x 2160 | 5 ms response time / 1.07 billion colors | DisplayPort, HDMI, USB
Product data sheet Displays
Manufacturer ASUS
Model name VA27UCPS
Energy efficiency class from A to G F
visible screen diagonal (cm) 68.6 cm
(27 inches)
Power consumption in on-state 24 W
Power consumption in standby mode 0.5 W
Power consumption in off state 0 W
Screen resolution 3840 x 2160 (4K UHD)
Monitor features
Backlight LCD
Business Yes
Panel type IPS
Image format 16:9
Full HD (1080p) Yes
Image area (width) 597 mm
Image area (height) 336 mm
Display surface anti-reflective
contrast static
contrast ratio 1000 : 1
brightness 350 cd/m²
reaction time 1 ms
Gaming technology Adaptive Sync
Colors 1.07 billion
Viewing angle 178° horizontal / 178° vertical
Blue light filter Yes
Flicker-free technology Yes
Height adjustment Yes
Height adjustment 150 mm
Pivot function Yes
Swivel Yes
Swivel angle 180° left/right
angle of inclination -5° to +35°
HDCP Yes
Speakers Yes
Total audio performance 2 x 2 watts
USB hub 3.2
USB-C charging function Yes
Power output via USB-C up to 65 watts
Kensington Castle Yes
Network connection internal
Color Black
wall mounting Yes
VESA standard 100 x 100 mm
Dimensions Width 614 mm
Dimensions Height 523 mm
Dimensions Depth 224 mm