ASRock Steel Legend SL-1200GW ATX 3.1 | PC Power Supply Cijena
GIGABYTE power supply UD1000GM PG5 V2 - 80 PLUS Gold - 1000 W
be quiet! PURE POWER 13M 1200W | PC power supply
ASRock Steel Legend SL-1200GW ATX 3.1 | PC Power Supply
Brend: ASROCK
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 1kom
Šifra proizvoda: BI-A1105656
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
1200 Watt power / ATX 12V Version 3.1 / 80 PLUS Gold
Power supply characteristics
Performance 1200 watts
specification ATX 12V Version 3.1
fan 135 mm
Certification 80 PLUS Gold
Efficiency 89.5%
Main connection 20+4-pin
ATX 12V 8-Pin (4+4) 1x
ATX 12V 4-Pin 2x
EPS 12V 8-Pin 1x
SATA 9x
IDE 4-Pin 3x
PCIe 6+2-pin 2x
Noise level 22.62 dB(A)
Width 150 mm
Height 86 mm
depth 150 mm
Color White
Current levels
+3.3V 25 A
+5V 25 A
-12V 0.3 A
+5Vsb 3 A