Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-55G9) 16.0" WUXGA, IPS, Intel i5-120 incl. Windows 11 Home & Installation Cijena
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-55G9) 16.0" WUXGA, IPS, Intel i5-120 incl. Windows 11 Home & Installation QWERTZ (DE) tipkovnica
Brend: ACER
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 5kom
Šifra proizvoda: BI-A1118356
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Podijelite:
Keyboard layout: QWERTZ (DE)
40.64 cm (16") 1920 x 1200 pixels (WUXGA) / 300 nits IPS display, matte / Intel® Core™ 5 (100) 120U / Intel® integrated graphics / 16 GB RAM | 512 GB SSD / Linux (eShell) | silver | 1.65 kg
Series - Notebooks
series Acer AG16-71 (Aspire 3/Go) [2025]
Model series ACER Aspire 3/Go
design
Form factor Notebook
Display
Display size 40.64 cm (16")
resolution 1920 x 1200 pixels (WUXGA)
Display type frosted
Panel Art IPS
Luminance 300 nits
processor
CPU - Manufacturer Intel
Intel® Core™ 5 (100)
120U processor
Cores / Threads 10 / 12
2 performance / 8 efficient cores
Clock frequency 1.40 GHz
TurboBoost up to 5.00 GHz