650W Seasonic FOCUS-SPX-650 80+Platinum Cijena
1000W Thermaltake Toughpower GT 1000W ATX3.1/GEN5 80+G BK
PHANTEKS AMP GH 750W ATX 3.1 white | PC power supply
650W Seasonic FOCUS-SPX-650 80+Platinum
Brend: SEA SONIC
  Rok dostave: 7-10 dana od uplate
Odobravamo popust od 10% za jednokratno plaćanje gotovinom i internet bankarstvom/virmanom
Dostupno: 10kom
Šifra proizvoda: BI-AB 128481
Trenutno nedostupno
Pošaljite upit
Seasonic FOCUS-SPX-650, 650 W, 100-240 V, 50-60 Hz, 9-4.5 A, 120 W, 648 W Seasonic FOCUS-SPX-650. Total power: 650 W, AC input voltage: 100-240 V, AC input frequency: 50-60 Hz. Motherboard connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 35 cm, Cable type: Fully modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: CFX, 80 Plus certification: 80 PLUS Platinum. Product color: Black, Cooling: Active, Fan diameter: 9.2 cm. Included cables: AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
Podijelite:
energy
Total power: 650 W
AC input voltage: 100 - 240 V
AC input frequency: 50 - 60 Hz
Input current: 9 - 4.5 A
Combined power (+3.3V): 120 W
Combined power (+12V): 648 W
Combined power (+5V): 120 W
Combined current (-12V): 3.6 W
Combined power (+5Vsb): 15 W
Max. output current (+3.3V): 20 A
Max. output current (+12V): 54 A
Maximum output current (+5V): 20 A
Max. output current (-12V): 0.3 A
Max. output current (+5Vsb): 3 A
Energy protection features: Overcurrent, overvoltage, short circuit
Connections and interfaces
Motherboard connector: 20+4 pin ATX
Motherboard power cable length: 35 cm
Number of SATA power connectors: 6
Number of Molex 4-pin connectors: 3
Number of PCI Express 8-pin power connectors: 4
Cable type: Fully modular
Services
80 Plus Certification: 80 PLUS Platinum
Purpose: PC
Power Supply Unit (PSU) Form Factor: CFX
Bearing type: FDB
Mean time between failures (MTBF): 100,000 h
design
Product color: Black
Cooling: Active
Fan diameter: 9.2 cm
Number of fans: 1 fan
On/off switch: Yes
Operating conditions
Operating temperature: 0 - 50 °C
Scope of delivery
Included cables: AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
Cable ties included: Yes
Certificates
Certifications: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP, cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE
Weight and dimensions
Width: 125 mm
Depth: 100 mm
Height: 63.5 mm